.

.

Одлична вредност јаболко манзана сода поп, Флорит, лименки

Одлична вредност јаболко манзана сода поп, Флорит, лименки

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Одлична вредност сода јаболко дава јасен вкус на овошје во секоја голтка. Овој прекрасен меурлив пијалок е газиран до совршенство. Тоа е совршено малку пикап дома, во канцеларија или на пат. Подобрете го вашето искуство за јадење со додавање на вкусна сода со целосна вкус. Овој пијалок е без глутен и пријателски за кошер за ваша погодност. Оваа кутија има лесна функција за влечење и повлекување што ја претвора во корисен диспендер за пијалоци. Доаѓа со 12 лименки, така што ќе бидете складирани со многу омилена сода. Однесувајте се кон вашите пупки за вкус со богатите вкусови со голема вредност сода од јаболка. Одлична вредност е нашиот доверлив секојдневен бренд, со најсеопфатен опсег на производи, лесен за купување и сигурен и по најниска цена. Сигурен и инклузивен. Одлична вредност јаболко манзана сода : Apple Sodakoshergluten-без12 конзерви0 грама од вкупно маснотии.

Спецификација

Избор на клиент