.

.

Облека за девојчиња за бебиња за деца 1Y-5Y, без ракави, без ракави, печатено ребрести елек, врвови шорцеви облеки облека за девојка

Облека за девојчиња за бебиња за деца 1Y-5Y, без ракави, без ракави, печатено ребрести елек, врвови шорцеви облеки облека за

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 80 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 50см/19,69 '' Полови : 38см/14,96 '' Должина на врвовите : 26см/10,24 '' Должина на шорцеви : 24см/9,45 '' Големина : 90 Препорачана возраст : 18-24 месеци Биста : 52cm/20.47 '' Полови : 40cm/15.75 '' Должина на врвовите : 28cm/11.02 '' Должина на шорцеви : 26см/10,24 '' Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 години биста : 54cm/21.26 '' '' 'Долошка : 42см. /16.54 '' Должина на врвовите : 30см/11.81 '' Должина на шорцеви : 28cm/11.02 '' Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 години биста : 56cm/22.05 '' Ваиста : 44cm/17.32 '' 'Должина на врвовите : 32см/12.60 '' Должина на шорцеви : 30см/11.81 '' Големина : 120 Препорачана возраст : 4-5 години биста : 58cm/22.83 '' на половината : 46cm/18.11 '' Должина на врвовите : 34cm/13.39 '' Должина на шорцеви : 32cm/12.60 '' Дизајн на Fashsion.soft, дише, добра еластичност и лесна, што ги прави вашите девојки удобни и пријателски за кожата . пригода : Најдобар подарок за вашето симпатично девојче редовно вклопување, удобно за носење, погодно за многу прилики, такво случајно, забава, семејство Забави, роденденски забави, фотографии за бебиња, подароци за туширање за бебиња, Божиќ, Нова Година, Пејгант, Фотографија . Подарок за договор : Се појавува сезона на празници и ако има нешто што вашето дете би сакало да го има е прекрасен сет на облека што може да ја користи За разни настани . облека за бебиња. Облека за девојчиња за деца. Белешка : Ве молиме, проверете ја табелата со големина на сликите пред да ги купите, благодарам за разбирањето . Работата е направена подобро : Ние ги слушаме повратните информации на клиентите и ги прилагодуваме сите детали за да обезбедите квалитет, вклопување и удобност.

Спецификација

Избор на клиент