.

.

Обични патики на девојчиња за девојчиња за девојчиња, големини со 5-10

Обични патики на девојчиња за девојчиња за девојчиња, големини со 5-10

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

Обичните патики на девојчето „Материјално девојче“ Девојче се висина на модата. Овие патики имаат нерасположено дишењето на меле-плетениот текстил горен со јака од ребреста јака. Најлонскиот мрежен сад и предниот-таб има лого на „Материјал девојче“ со отпечаток на екран. Еластичните чевли на натпреварот, обезбедуваат безбедно вклопување. Флексибилната надворешна плоча има ладно дно на текстурата на бран. Овие патики се забавни и модерни, ќе бидете кул дете на блокот што ги носи! . „Material Girl“ е бренд за јуниори во стилот што нуди тренд-десно модерен изглед на девојчето „ИТ“. Основана во 2010 година од оригиналната икона Мадона и нејзината ќерка Лурд, „Материјална девојка“ е за девојчето кое работи напорно, игра напорно, а понекогаш и сè уште мода - сето тоа е дел од поголемата слика каде модата игра водечка улога. Инстаграм-достоен и трендовски изглед ја персонифицира „Материјалната девојка“ како бренд „ИТ“ девојка за врвна мода и без напор стил. Обичните патики на девојчето „Материјал девојче“ се пријатни да носат целодневно, во текот на целата година и за секоја сезона, и се совршен подарок за вашата мала мода! Модерни „Материјал девојче“ Обични патики на девојчето дете . Неисполнети мрежни мрежни текстил горен со јака со ребрести јаки и мрежни мрежи и предно-табулатор со лого на „Материјал девојче“ за печатење на екран . Еластични чевли за безбедно вклопување.

Спецификација

Избор на клиент