.

.

Нулум Машина Направена Племенски Марни Област Килим

Нулум Машина Направена Племенски Марни Област Килим

DEN 416.00
Залиха
Достапно за нарачка

Изработени од 85 проценти памук, 15 проценти полиестер и машина направени, овие луксузни теписи ќе донесат гламур во секоја просторија. Нулум Машина Направена Племенски Марни Област Килим : Машина направена Во Индија. Направено од 85 проценти памук, 15 проценти полиестер. Латекс поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме Запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Спецификација

Избор на клиент