.

.

Nspanel Smart Home WiFi Smart Scene Wall Switch работи со домашен асистент

Nspanel Smart Home WiFi Smart Scene Wall Switch работи со домашен асистент

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

000 пати*Материјал за школка : ABS*Заштита од оценка : IP65*Материјал за контакт; Галванизиран бакар*Тип на производ : Прекинувач за контрола на температурата*Опсег на контрола на температурата ℃ : 60 ℃ -220 ℃*Температура ° C : 50 ° C ± 5 ° C*Ресетирање на температурата ℃ : 45 ℃ ± 8 ℃*Операција Структура : Самостојно ресетирање*контакт Тип : 1 NC*Должина на олово : 110мм*ЧИП за контрола на температурата : термичка биметал*Оценета струја A : 10 A*Оценет напон V : 250 V*Оценета моќност : 1500 W*Толеранција на температурата : ± 5 ℃*Задно осветлување Боја : Мат*Отпорност на контакт : 50mΩ* Отпорност на изолација : 1000 MΩ*Метод на инсталација : Терминален заварување на стапалото*Модел : NSpanel EU, NSPanel US (по избор)*Големина : 86*86mm, 120*74mmpackage Вклучен : 1xwifi Smart Scene Walls Switch Notes : 1. Willе го испратиме побрзо, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да контактирате со нас.000 пати*3 C Оценет опсег на напон : 440 V и подолу*режим на приказ : LED индикација*Електричен живот : 1. Ние нудиме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Температура, време и датум во реално време*За Sonoff NSpanel е компатибилен со разни уреди на Sonoff, како што се паметни LED светилки, LED светилки за влакно, LED ленти, S26/S31 приклучоци, TX, Minir2, POWR3! Спецификација : *Функција за заштита на функцијата : Обичен искривен прашина*Опсег на примена : Апарати за електрично загревање на домаќинството, електрични плочи за греење, влошки за греење, електрични котелки, контрола на температурата на електрично ќебе, грејачи на вода*ИНСОЛАЦИЈА ПРИРАЧНИК : Хартија за запечатување на топлина со висока температура, запечатување на запечатување*Метод на жици : Терминална завртка фиксирана* Механички живот : 1. Добра функција и сигурна за употреба. Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.*Термостат за автоматизација на домот, вграден моќен термостат, можете да поставите различни температури во затворен простор во различни временски периоди, NSPanel автоматски ќе активира опрема за греење или ладење според условите за поставување за да ја задржите просторијата во удобна Температура.*Интегрираниот HMI панел, за Sonoff NSpanel централно интегрира HMI контрола, интелигентна контрола на температурата и интелигентен прекинувач за wallидови, правејќи прекинувач за wallидови, правејќи прекинувач за wallидови, правејќи прекинувач за wallидови, правење Вашиот дом е погодно и интелигентно место.

Спецификација

Избор на клиент