.

.

Новогодишно ресетирање, ДВКПТБК Двоен удар на воздухот за спреј, мини климатичар, ноќно осветлување, снабдување со вода и навлажнување, интелигентен дигитален дис?

Новогодишно ресетирање, ДВКПТБК Двоен удар на воздухот за спреј, мини климатичар, ноќно осветлување, снабдување со вода и навлажнување,

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вентилаторот за воздух со двојно распрскувач на главата, мини климатичар, ноќно осветлување, водоснабдување и навлажнување, интелигентен дигитален дисплеј ладилник за воздух, карактеристика на мали вентилатори на домаќинството : Ладење на рап-идентификација : Ладењето е ново надградено за да го ослободи ладното лето. Може да се олади за 3 секунди без да чекате. Тој е ладен во вода и кул. Кул ветер носи доволно влага за да обезбеди долгорочен влага на екранот на Air Intelligent : Јасно прикажување на моќност, вградена батерија од 2000m Ah, преносна употреба, време на полнење од 3,5 часови на светлосен режим : Со топла светлина во боја, може да обезбеди ноќно осветлување, топло, топло и меки без зачудувачки двојни лопати : Двоен дизајн на сечилата, силна ветерна сила. Вентилаторот излегува силна ветерна сила рамномерно и создава природен ветер преку иновативни двојни лопатки и мрежен дизајн на агли : 90 степени нагоре и надолу, насоката на ветерот може да се контролира од вас, а аголот на снабдување со воздух може да се прилагоди на ниво на ветерна енергија : мек ветер, строг-е и силен ветер. Три режими на снабдување со воздух можат да ви донесат удобно чувство на ветер во најразлични сцени400ml Голем капацитет : 400мл резервоар за вода со голем капацитет, трајно навлажнување, нема потреба да додавате вода често, параметри на вода со голем дијаметар на вода : Параметри на производот : Име на производ : Фан со двојно лисја што работи струја : Целосно отворено : 1370maproduct Модел : WT-818 Влезен напон : DC5 V Материјал : ABS / PP / PC Електронски компоненти Користете моќност : 5wbattery Капацитет : 2000mahusage Време : континуиран спреј од околу 9 H, индиректен спреј околу 17 H волумен на спреј : 35-45ml / h Број на ноќна светлина и ламби мониста : Топло бело и 3 светлосна боја : Капацитет на резервоарот за топла светлина во вода : 400ml Големина на производот : 16.3x8.8x11.1cm /6.41x3.46x4.37 Inchpackage Големина : 16.3x8.8x11111111111111111111111111111.5cm / 6.41x3 .46x4,52 инчен тежина : 0,38kg /0.83 lbsgross Тежина : 0,455kg /1 lbspackage Вклучен : 1 × Airfan1 × Manual1 × USB кабел дома. Домашен декор. Домашен декор, кујна и други. Домашни подароци за украси. Домашни најважни работи. Домашна канцеларија.

Спецификација

Избор на клиент