.

.

Новогодишни Зделки Модни Жени Велур Клинови Патент Еднобојни Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти

Новогодишни Зделки Модни Жени Велур Клинови Патент Еднобојни Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. Големина : 37 САД : 6. Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,други прилики, цврста и стилска боја. Големина : 42 САД : 9.5 ЕУ : 35 ЦН : 225 Должина На Стапалото : 22.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн, мода и личност5. 41 (САД : 9).3 " нога широк : 8. Обични чизми, чизми за Плажа,чизми за забави, Нелизгачки, лесни, Дишечки Лесни за носење и полетување. Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност.1 " нога широк : 8. Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.5 см/10 " нога широк : 9.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 Нога Должина : 24. Флеш Зема Продажба Божиќ.5 - 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 ЦН : 260 Нога Должина : 26см/10. На залиха.5 ЕУ : 41 ЦН : 265 Нога Должина : 26.5 ЦН : 255 Нога Должина : 25.✿ Ве молиме дозволете 0,5-2 инчи се разликува поради рачно мерење.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.8 " нога широк : 9.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.1" Дозвола! Премиер На Продажба! Модни Жени Велур Клинови Патент Со Цврста Боја Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти.9 " широк Стапало : 8-8, 5 см/3. Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.✿ Ако имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти за предлози; Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.✿ Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет и удобност. Големина : 40 САД : 8.2 " нога широк : 10см/3.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7. Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото ! Големина На ТАБЕЛА : 35 САД : 5. Добредојдовте Во Џубонг !✿ Ви посакувам пријатно шопинг искуство во нашата продавница.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 ЦН : 230 Нога Должина : 23см/9. Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.Достапни се различни класични цврсти бои и можат да бидат облечени нагоре или надолно3.

Спецификација

Избор на клиент