.

.

Новогодишна Елка Висечка Декорација Сјај Снегулка Сребро Божиќни Украсни Украси Брои

Новогодишна Елка Висечка Декорација Сјај Снегулка Сребро Божиќни Украсни Украси Брои

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сјајот Снегулка Сребро Божиќ Декоративни Орнаменти 12 Брои. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Одлично За Украсување На Вашите Новогодишни Елки За Време На Божиќ. Создадете Шарена Зима Со Украс Од Снегулка. Шарени И Блескави Снегулка Декор. Некои Топла Празнична Атмосфера Во Зима. Облечи Елка. Достапно За Многу Празници, Божиќ, Новогодишен Ден Итн.

Спецификација

Избор на клиент