.

.

Ниуер Жените Сакаат Печатење Маица Долг Ракав Оглавник Вратот Маица Надвор Рамо Блуза Блузи Повик Туника Кошула За Пролет Fall

Ниуер Жените Сакаат Печатење Маица Долг Ракав Оглавник Вратот Маица Надвор Рамо Блуза Блузи Повик Туника Кошула За Пролет Fall

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жена обичните пролетни есенски врвови се направени од материјали со полиестер и памук,доволно издржливи за вашето секојдневно носење. Материјал : 65% памук 35% полиестер. Оваа основна маица, секојдневна блуза кошула совршено одговара со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. Содржина На Пакетот : . Боја : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално). Совети : . Тип На Шема : Еднобојна, Љубовен Принт, Надвор Од Рамото. Големина : S,M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Втората Слика Пред Да Ја Купите. Должина На Ракавот : Долг Ракав.

Спецификација

Избор на клиент