.

.

Нелизгачки Обични Чевли За Фустани За Девојчиња Од Кеситин Деца Свадба Лесни Кожени Чевли Со Тркалезни Прсти

Нелизгачки Обични Чевли За Фустани За Девојчиња Од Кеситин Деца Свадба Лесни Кожени Чевли Со Тркалезни Прсти

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y САД 3 Y, САД 4 Y(Следете табела со големини За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Вештачка Кожа Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Кофа : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска ПРИГОДА : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ 1. ПРИЛИКА : девојките училишни чевли се погодни повеќето прилики, како танцување, училишни перформанси, играње со пријателите на игралиште, изгледаат уредно за доверба во училницата, одење во парк или шопинг на пазарот. Круг пети Мери Џејн. УДОБНОСТ : мери Јапеејн станови за девојки држете ја целодневната удобност и поддршка, исто така, меката влошка за удобност дише и спречува мирис. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ЕЛЕГАНТЕН : Издржливи горни карактеристики направени од човекот со дизајн на тркалезни прсти, елегантни и цврсти чевли за фустани го прават вашето малечко поубаво и слатко.Содржина на пакетот : 1 Пар Мери Џејн Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Оставаме многу простор напред за да се забавуваме со нејзините прсти. Прекрасен горен дел. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Спецификација

Избор на клиент