.

.

Нане Зелени Пловечки Свеќи Голем Диск во. дијаметар 1. во. висок

Нане Зелени Пловечки Свеќи Голем Диск во. дијаметар 1. во. висок

DEN 268.48
Залиха
Достапно за нарачка

6 Парчиња Нане Зелени Лебдечки Свеќи Голем Диск 3 во. дијаметар x 1.25 во. Високи Спецификации На Производот : Време На Горење : 8 до 10 часа;. Мирис : без мирис, без мирис.;. Фитили : 100 проценти олово слободен памучни влакна;. Големина : 3 во. дијаметар x 1.25 во. висок;. Восок Тип : парафин.

Спецификација

Избор на клиент