.

.

На 6ft UL AC на приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за излез за излез на Yamaha EXO

На 6ft UL AC на приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за излез

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Замена на адаптер за приклучок за приклучок за приклучок за кабел за напојување со 6ft UL AC за излез на излез од yamaha exo8 : Овој USB кабел има 3 приклучок за измет, а не 2 prong. Спецификации : 6ft/1,8m. Овој кабел наведен со UL е тестиран со производство со висок квалитет, нема да предизвика употреба на безбедност од пожари! Пакет : 1 x 6ft USB приклучок за напојување Должина на кабелот : Вкупно 6ft/1,8m. Доволно долго, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и уредот . Спецификации : Влезен напон : AC 100-240 V (Влез во светот). Приклучок : 3 ПРОНГ, Ве молиме двојно, потврдете го приклучокот пред да го купите!. Квалитет на индустријата : 100% сосема нови кабли се тестираат со производство со висок квалитет. Доставено од UL. Нема да предизвика пожар, безбедносна употреба!. Лесна тежина : бакарно јадро без кислород со пластика за рециклирање на животната средина. Лесна и лесна за носење . Широка компатибилност : 6ft UL AC Power Cost Cord Chable Charger Замена на Exo8 EXO8 Излез експандер.

Спецификација

Избор на клиент