.

.

Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 36 Тркалезна Маса Со Столици За Магацинот На Месечината, Завршна Обработка На Махагони Со Метална Мрежа И Сиви Седишта од Чеша

Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 36 Тркалезна Маса Со Столици За Магацинот На Месечината, Завршна Обработка На Махагони Со Метална

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пакет за пробивање со 36 инчен тркалезна повеќенаменска мрежеста основна маса со четири столчиња за месечината. OFM Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 36" Тркалезна Маса Со Месечината Магацинот Столици, Махагони Заврши Со Метална Мрежа База И Чеша Сива Седишта (ПКГ-БРК-173).

Спецификација

Избор на клиент