.

.

Мрат Семејство Појавување Носат Појавување Сетови Пижами Женски Модни Ленти Фенер Ракав Долг Ракав Кардиган Џемпер Палто Блузи Семејство Пижами Постави Облека За

Мрат Семејство Појавување Носат Појавување Сетови Пижами Женски Модни Ленти Фенер Ракав Долг Ракав Кардиган Џемпер Палто Блузи

DEN 237.92
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме изберете ја вистинската големина според нашата табела со големини. Должина На Облека : Редовна.✿ Подобро Од тука ✿. Перење : миење рачно или машинско перење со ладна вода препорачано, не избелувајте, висат или линија за сушење. Овие алишта поставени за домашни изработки од мек материјал прават да се чувствувате удобно и задоволно во сите сезонски денови.

Спецификација

Избор на клиент