.

.

Мотивација Констелација Шкорпија Loveубов транспарентно стакло што виси вазни за декорација шише

Мотивација Констелација Шкорпија Loveубов транспарентно стакло што виси вазни за декорација шише

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : Standелезниот рамка за слика е 25x17cm/9.8x6,7 инчи (LXW). Вазна е висина од 10 см/3,9 инчи. Разгледница е класификација на 14,6х9,8 см/5,7х3,8 инчи (LXW) : керамички цвет вазефит : -изгодна за дома, канцеларија, употреба на кафе. Грејска декорација за разни луѓе. Единствена. Со цветна вазна на неа, можете да имате цветниот аранжман. Изработено од врвен материјал, трајна и долготрајна употреба. Материјал : керамичка вазна, метална клип, пластична лажна фабрика, железна решетка Пакет Количина : 1 x Рамка за фотографии , 1 x керамичка вазна, 1 x пластично лажно растение, 1 x декоративна картичка, 2 x метал клип. Може да се персонализира. Ве молиме, нарачајте прво и испратете ми ја вашата слика преку е -пошта . сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, чаши и украси на wallидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Мотивација Констелација Шкорпија Loveубов транспарентно стакло што виси вазни шише за декорација.

Спецификација

Избор на клиент