.

.

Мост Над Проблематична Вода

Мост Над Проблематична Вода

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Дезмонд излезе со победник кога реши да ги сними овие кул-џез корици На Пол Сајмон тјунс (убаво потпомогнати Од Херби Хенкок и Рон Картер). Деби НА ЦД за Г-Ѓа Робинсон; Саем/Кантикул Скарборо; Америка; Стари Пријатели ; насловната песна и остатокот од овој скапоцен камен од 1969 година! Мост Преку Проблематична Вода (ЦД).

Спецификација

Избор на клиент