.

.

Морски Метални Производи Меур Бо Livewell Комплет Со Аератор

Морски Метални Производи Меур Бо Livewell Комплет Со Аератор

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет За Меурчиња Од Морски Метални Производи Во Живо им овозможува на корисниците да го претворат секој изолиран ладилник или кофа во живо користејќи го овој практичен комплет, кој вклучува Аератор На Меурчиња Од Морски Метални Производи И прилагодливи ленти за држач за риболов. Кутијата Со Меурчиња пумпа до 44 часа на 1 или 2 Д батерии, проветрува до 10 литри и е наменета за свежа или солена вода. Комплетот Лајввел?носителите на алатки може да се зголемат со исечоци, а потоа да се конфигурираат заедно или одделно. Иако алатките не се вклучени, лентите на држачот на алатот можат погодно да ги организираат повеќето ножеви, мрежи за натопи, ножици и клешти, крпи и де-курви. Лесен за инсталирање на мазни или текстурирани површини користејќи ги вклучените завртки и/или вшмукувачки чаши, Комплетот Livewell им овозможува на корисниците да одредат каде сакаат нивните алатки и аератор монтирани за крајна пристапност и флексибилност. Направете ја вашата изолирана жива мамка поладна. Пумпи За Кутии со Меурчиња + / - 44 часа на батерии Од 1 Или 2 Д Ќелии (не се вклучени) и проветруваат до 10 литри. Флексибилни ленти за држачи за алат се прикачуваат на вашиот ладилник, кофа или конзола за чамци со вклучени вшмукувачки чаши или завртки (алатките не се вклучени). Преку страничните или врвните фитинзи на авиокомпанијата за максимален проток на воздух. LWK-11 вклучува Кутија Со Меурчиња, цевки за авиокомпанија од 2 стапки, пондериран воздушен камен, ленти за држач за 2 алати, 8 вшмукувачки чаши, 2 фитинзи за авиокомпанија, 8 нерѓосувачки завртки. Во зависност од конфигурацијата, производителот на комплети во живо може да има дополнителни вшмукувачки чаши или завртки по инсталацијата.

Спецификација

Избор на клиент