.

.

Момци на Сан Франциско гиганти 4- SS Tee 9K3BXMBS XS4 5

Момци на Сан Франциско гиганти 4- SS Tee 9K3BXMBS XS4 5

DEN 178.56
Залиха
Достапно за нарачка

Момци на Сан Франциско гиганти 4-18 SS Tee 9 K3 BXMBS8 XS4/5. Момци тим памук со живописни графики и мека издржлива ткаенина. Расположи за вашиот омилен тим облечен во оваа нова, омилена мета! Ова ќе стане нов главен гардероба на вашите деца. Уживајте во оваа сезона во потполност, облечена во облеката на омилениот тим. Измешајте и одговарајте на нашиот широк спектар на стилови. Достапно во деца и младини во близина на вас. Момци на Сан Франциско гиганти 4-18 SS Tee 9 K3 BXMBS8 XS4/5. Мек издржлив материјал. Лиценциран. Мешавина од памук. Машина за перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент