.

.

Моето мало пони Пониски колачиња со шеќер, Оз

Моето мало пони Пониски колачиња со шеќер, Оз

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Направете време за снек забава за вашето дете со моите мали колачиња со шеќер во пони. Секоја торба за затегнување содржи вкусни третмани со големина на залак за малите што треба да се караат додека ја гледаат серијата. Овие мои мали колачиња за пони се конзерванси- и млечни производи. Спакувајте торбичка во училишен ручек или имајте ја на располагање во движење за да ставите насмевка на лицето на вашата слатка девојка. Моето мало пони Пониски колачиња со шеќер : Дојдете во торба за затегнување. 7 мл попрскани колачиња со шеќер без додадени конзерванси. Направени во објект без ореви. Нема млечни производи. Кошер Парив.

Спецификација

Избор на клиент