.

.

Моето Дете Картер Бебе Девојка Облека Во Собата, 3-Парче, Големини 0-Месеци

Моето Дете Картер Бебе Девојка Облека Во Собата, 3-Парче, Големини 0-Месеци

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вашето стилско мало девојче има се што и треба за да го комплетира својот изглед Со овој мој 3-парче комплет Картер. Боди доаѓа стандардно со детали подготвени за бебиња како силни прилепувања на ногата и преклопување на рамената за лесно облекување девојче. Нејзиниот врв од памучен дрес содржи детали за возбуда и сеопфатни отпечатоци за дополнителна симпатичност. Без разлика дали е измешан и усогласен или слоевит, овој комплет од 3 парчиња е остварување на сонот на родителот. . Секое парче во овој сет е направено со ист доверлив квалитет како картер и Стандард 100 ОД ОЕКО-ТЕКС, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. 3-парче во собата. Возбуда детали. Прилепува на боди. Allover печати. Везени детали. СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС. Машина за перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент