.

.

Модвеј Лебдат Бентвуд Јадење Страна Стол, Повеќе Бои

Модвеј Лебдат Бентвуд Јадење Страна Стол, Повеќе Бои

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Слајд во тече разговор со Средината на векот Стилизирана Лебдат Јадење Страна стол. Уживајте во убаво јадење и добро друштво со ретро гроздобер челичен стол за јадење со нозе за фиба, дизајн на седишта од иверица од водопад и органска форма на л. Опремени со мат обложени челични ногарки и капачиња за стапала што не означуваат, ажурирајте го вашиот модерен декор од средината на векот со овој цврст и сигурен избор за седење. Модвеј Лебдат Бентвуд Јадење Страна Стол, Повеќе Бои.

Спецификација

Избор на клиент