.

.

Модна мачка со мустаќи и Rhinestones деца за пливање за пливање со еднократно куќиште за складирање

Модна мачка со мустаќи и Rhinestones деца за пливање за пливање со еднократно куќиште за складирање

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Очилата за пливање на овие деца се симпатични додека нудат голема заштита и удобност. Ќе ги заштити очите на вашето дете од солена вода, хлор и УВ зраци. Леќите се анти-магла што овозможуваат добар пренос на светлина и јасен вид за подводно истражување. Прилагодливата лента обезбедува безбедно вклопување. Овие очила, изработени од пластика и гума, се мала тежина и издржливи и ќе бидат удобни цел ден на плажа или базен. Анти-мастило јасен вид. Прилагодливо вклопување. Сол хлор и УВ заштита.

Спецификација

Избор на клиент