.

.

Модги Склопувачки Преносни Чинии За Кучиња Што Може Да Се Прошират-Збир На Говор

Модги Склопувачки Преносни Чинии За Кучиња Што Може Да Се Прошират-Збир На Говор

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Моџи Склопувачки / Преносни Чинии За Кучиња Што Може Да Се Прошират-Сет од 2 / Зборувај!Одлично за дворови, плажи, паркови за кучиња, патувања, канцеларии погодни за миленичиња и многу повеќе! Бпа бесплатно и се преклопува рамно за лесно складирање.Модги производите се изработени од пластични материјали без бпа, што ги прави проширливи, отпорни на кршење и рециклирани! Модги е посветена на намалување на нивното влијание врз животната средина, а заштитата На Мајката Земја е важна за нивната компанија. Модги користи рециклирани производи каде што е можно во нивните деловни процеси и технологија за да ја намали употребата на енергија. Модните производи се создаваат од издржливи, тенки слоеви НА МИЛЕНИЧИЊА, ПА и ЛДПЕ. Вазните и светилките се шират со вода. Кога ќе завршите со користење на нив едноставно празни, пропаднете и чувајте до следниот пат.Модните чинии за проширување на кучињата обезбедуваат лесна хидратација и храна за вашето куче во движење. Без разлика дали патувате или во паркот, на вашето куче му треба вода за да биде хидрирано и среќно. Модните пластични чинии за кучиња се изградени од пластика без БПА, повторно употреблива, лесна за повторно полнење и затворена со патент, така што тие се без неред и лесно се спакуваат кога сте подготвени да одите. Со Модни чинии за кучиња, на вашето кученце ќе му позавиди паркот за кучиња.* Обезбедете лесна хидратација и храна за вашето куче во движење* Склопувачки и преклопен рамен* неред бесплатен и лесен за пакување кога сте подготвени за одење* Материјали : Бпа Бесплатна Пластика* Одличен подарок За љубителите На кучиња Моди Склопувачки / Преносни Чинии За Кучиња Што Може Да Се Прошират-Сет од 2 / Зборувај!.

Спецификација

Избор на клиент