.

.

Мода кукла од шпанска Даниела

Мода кукла од шпанска Даниела

DEN 272.00
Залиха
Достапно за нарачка

Модната кукла „Лив шпанска Даниела“ доаѓа со симпатична облека, две перики (долги и кратки) чанти, чизми и црвена четка. Девојките и колекционерите од сите возрасти ќе ги сакаат дополнителните мода, позитивноста и опциите за коса што ги носи Даниела. Куклата LIV Fashion Daniela е спакувана со уникатен код кој им овозможува на девојчињата да влезат во светот на LIV преку Интернет. Лив шпанска Даниела Модна кукла : Даниела доаѓа со детална облека. 1 кратка перика за коса и 1 перика за долга коса. Девојките можат да ја претстават куклата на различни начини. Вклучува со уникатен код кој им овозможува на девојчињата да влезат во свет на Интернет.

Спецификација

Избор на клиент