.

.

Мислам Производ Лабораторија Минибини Ѓубре Може Уред Мирис Вредност Пакет

Мислам Производ Лабораторија Минибини Ѓубре Може Уред Мирис Вредност Пакет

DEN 640.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот со вредност На корпата За отпадоци Од Минибини обезбедува повеќе мириси што ќе се држат до секоја корпа за отпадоци. Секој мирис обезбедува 90 дена свежина. Се држи до секоја корпа за отпадоци. Обезбедува 90 дена Свежина. Три мириси-Свеж Лен, Цитрус Свеж, Еукалиптус Нане.

Спецификација

Избор на клиент