.

.

Минерални Еко-Пријателски Чамбреј Парична Казна Ребрести Плацемат Парче

Минерални Еко-Пријателски Чамбреј Парична Казна Ребрести Плацемат Парче

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. НЕКА ПРОИЗВОДИТЕ DII станат вреден дел од вашиот живот. Правоаголни подлоги со димензии 13х19 инчи изработени од 100 проценти памук од пет слоеви тие се главен производ за секоја кујна, доаѓа во комплет од 6 парчиња. 100 Проценти памук, машина за перење, нежен циклус, падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Вашата маса може да биде облечена нагоре или надолу за да создаде совршено место за семејни собири, забави и сезонски настани.

Спецификација

Избор на клиент