.

.

Миленичиња симпатични големи лакови за глава на глава за лак, полиестер лак за глава, рачно изработена глава за глава за кучиња мачки кутре кученце бања облека за о?

Миленичиња симпатични големи лакови за глава на глава за лак, полиестер лак за глава, рачно изработена глава за глава за кучиња

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

За овој проект. Лентата за глава на кучиња е изработена од полиестерска ткаенина, мека и удобна, не е лесна за бледнее и брчки, издржливо и лесен, донесувајќи го вашето домашно милениче удобно искуство за носење . Обем на главата : 35-40см/13,7-15,7 инчи Оваа лента за глава на кучиња е совршена за совршена за совршена pet photos, dog birthday party decorations, dog headgear can be applied to indoor and outdoor activities for dogs. Bathroom robe accessories for your French dog who will love bathing Pet Cute Large Bow Headbands Stretchy Bow Headgear Polyester Bow Headdress Handmade Head Cover for Dog Cat Кутре бања за бања за бања, костумска фотопол.

Спецификација

Избор на клиент