.

.

Mighlink Птица Стојат Залак Отпорни Лесно Да Се Расклопат Различни Агол Инсталација Природни Материјали Се Искачи И Да Игра Качен Преносни Миленичиња Птица Папагал Др

Mighlink Птица Стојат Залак Отпорни Лесно Да Се Расклопат Различни Агол Инсталација Природни Материјали Се Искачи И Да Игра

DEN 11935.68
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив. Играчките за птици се отпорни на гризење и може да се користат за папагалите да ги мелат забите и канџите и да украсуваат кафез за птици за уредување. Она што може да ви го понуди играчката за птици е тоа што е лесна за инсталирање и може да се постави во различни позиции на кафезот за миленичиња, што ќе ви овозможи лесно и правилно да ги распоредите предметите во кафезот. Животното со пердуви може среќно да вежба, игра и џвака во кафезот. Изграден е од дрвен материјал. Должината на малата големина е 20см, а ширината е 15см. Должината на големата големина е 27 см, а ширината е 20 см. Многу погоден за папагали, кокатили, сипки, гулаби итн. Име На Предметот : Птица Играчка. Материјал : Дрво. Боја : Дрвена Боја. Боја На Дрво : Случајна Боја. Карактеристики : Еколошки, отпорен На Залак, Лесен за Инсталирање. Детали За Големината : . Големина : С, 20см х 15см/7.87 "х 5.91" (Прибл.). Големина : Л, 27см х 20см/10.63 "х 7.87" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Птица Играчка Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив. Играчките за птици се отпорни на гризење и може да се користат за папагалите да ги мелат забите и канџите и да украсуваат кафез за птици за уредување. Она што може да ви го понуди играчката за птици е тоа што е лесна за инсталирање и може да се постави во различни позиции на кафезот за миленичиња, што ќе ви овозможи лесно и правилно да ги распоредите предметите во кафезот. Животното со пердуви може среќно да вежба, игра и џвака во кафезот. Изграден е од дрвен материјал. Должината на малата големина е 20см, а ширината е 15см. Должината на големата големина е 27 см, а ширината е 20 см. Многу погоден за папагали, кокатили, сипки, гулаби итн.

Спецификација

Избор на клиент