.

.

Мешавина од памук за мажи од Вранглелер опуштена вклопена столар Пант

Мешавина од памук за мажи од Вранглелер опуштена вклопена столар Пант

DEN 367.68
Залиха
Достапно за нарачка

Машкиот столар на Wrangler Pantwheneve и да е завршена работа, можете да сметате на машкиот столар на Wrangler® за да ви помогне да ја завршите работата. Направено со мешавина од памук за незаменлива удобност и на и надвор од часовникот, овие панталони се доволно издржливи за да се справат со нешто што ќе фрлите на нив и доволно удобно за да ве одведат добро минатото „часовник надвор“. Секој пар панталони со столар доаѓа комплетно опремена со чекан и седум џебови, обезбедувајќи многу простор за да ги задржите вашите најважни работи на дофат кога сте во зоната. Се одликува со опуштено вклопување што е доволно пространа за да се свиткате, да се искачувате и да крцкате со леснотија. Без разлика дали работите во затворени простори или брзате за да исполнат краен рок, овие панталони ќе послужат како работен коњ што треба да го напојувате преку сите видови на проекти ден и надвор. Машкиот столар на Wrangler Pant е достапен во повеќе бои и стилови, за да можете да се занимавате со секој ден во неделата. Мешавината на памук за мажи на Вранглер, опуштена вклопена столар Пантер, секогаш кога ќе се заврши работата, можете да сметате на овие машки панталони за столар од Вранглер. Направено со мешавина од памук за незаменлива удобност и на и надвор од часовникот, овие панталони се доволно издржливи за да се справат со сè што ќе фрлите на нив. Целосно опремени со чекан и седум џебови, ќе ги најдете овие панталони за столар се подготвени за работа кога сте. Одликувајќи се со опуштено вклопување што е доволно пространа за да се свиткате, да се искачувате и да крцкате со леснотија, овие наскоро ќе ви бидат омилени за работа или игра.

Спецификација

Избор на клиент