.

.

Мермер за печатење на мермерни печати

Мермер за печатење на мермерни печати

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Подгответе се да ги изгубите мермерите над нашето ново стапче од мермер за виткање од розово злато од 25 мм! Ова бебе е совршено за дефинирани кадрици на црвен тепих или глам бранови со луксузна димензија. Направено со нашата специјална керамика со инфузија од розово злато, што ги зголемува сјајните и негативните јони, помагајќи да се создадат обемни, дефинирани кадрици. Нежната природа на овој скапоцен камен помага во намалувањето на Фриз, да се спречи оштетување и да се промовира целокупното здравје на вашата коса. Свртете ги главите и кршете ги вратот цел ден, секој ден со овие мермерни брадавици! Сјај турмалинска технологија произведува негативни јони кои се комбинираат со инфрацрвени својства, испорачувајќи силни, помазни брави. Влагата керамичка турмалин ја загрева косата рамномерно одвнатре, заклучувајќи ја влагата и го намалува Фриз. Побрзо стилизирање на стапчето брзо се загрева на совршена температура за здрав стил на коса. Поздравата технологија за нано на коса работи за да се спречи растот на бактериите за почисти буриња. Нежните финиш негативни јонски својства ја запечатуваат кутикулата, измазнувајќи ја површината на косата за поголемо отскокнување и сјај. Леснотијата на употреба, вртливиот кабел од 360 ° е професионална должина за флексибилност во стилизирањето на движење и безгрижно.

Спецификација

Избор на клиент