.

.

Менска маичка за мажи Нов есен зимски историски историски плус големина мода 3Д печатени дуксери за дуксери за мажи

Менска маичка за мажи Нов есен зимски историски историски плус големина мода 3Д печатени дуксери за дуксери за мажи

DEN 816.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : L Bust : 110cm/43.31 '' Должина : 73cm/28.74 '' Големина : XL биста : 114.5cm/45.08 '' Должина : 75cm/29.53 '' Големина : xxl биста : 119cm/46.85 '' Долга : 77см/30.31 '' Големина : xxxl биста : 123,5cm/48.62 '' Должина : 79cm/31.10 '' Големина : xxxxxl биста : 128cm/50.39 '' Должина : 81cm/31.89 '' Големина : xxxxxxl Биста : 132.5cm/52.17 '' Должина : Должина на 81.89 ''. 83см/32,68 '' 'Нов историски и женски историски есен/зима, плус големина мода 3Д печатени духови : . Карактеристики : Моден унисекс врвови, цврст, долг ракав, худи, џемпершир, влечење, врвови. 2.Материјал : полиестер. Полиестерско влакно, направено од ткаенина, лесна мека и удобна.chiffon. Чиста, воздушна и лесна, удобна. 3. Специјалниот дизајн на влечење го прави повеќе секси и привлечно за носење. 4. Повод : Обичен, секојдневно, роденден, датира, танцувачки перформанси, забава, свадба, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за есен и зима. 5. Тоа е супер дише, лесен, моден џемпершир. : Значително за секојдневно носење; Забава; спорт; лежење; обесено; Домашна облека . Подароци за мажи. Џемпери за мажи. Смешни дуксери за мажи. Белешка : Ве молиме, погледнете ја големината во нашите опис или слики на производи. Ве молиме, не повикувајте се на „Водичот за големина“. Ви благодарам.

Спецификација

Избор на клиент