.

.

Менс Скекерс опуштено вклопување во подигање за пешачење во Трего Пацифик

Менс Скекерс опуштено вклопување во подигање за пешачење во Трего Пацифик

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Преземете ги патеките во солиден стил и долготрајна удобност облечена во опуштено вклопување во Skechers : Trego - Pacifico Boot. Меки спортски велур, синтетичка и мрежна ткаенина горната во чипка на водоотпорен пешачење за пешачење со глуждот со акценти за шиење и преклопување. Воздушна ладилна меморија за пена. Меки мазни спортски велур горните издржливи синтетички преклопувања на пети, потпетици и странични панели од ткаенини од предната страна, страни и јака за ефект на ладење, чипка на водоотпорна висина на глуждот Дизајн на чипка за подигнување на чипка на дејство на глуждот, запечатена водоотпорна конструкција, трајни мазни најлонски панели на најлонски панели на пети и потпетици, чипка предниот дел со метални очни страни на страничните детали за логото на логото, поставена јака и висина на јазикот на глуждот 5 инчи, висина на вратило со мека ткаенина, опуштено вклопување дизајн за пространа удобен вклопување воздух ладен мемориски пена перниче перничето удобно влошка шок апсорбирајќи ја средната гума на сите терени на влечење на теренот 1 1 1 1 /2 инчи потпетица. Преземете ги патеките во солиден стил и долготрајна удобност облечена во опуштено вклопување во Skechers : Trego - Pacifico Boot. Меки спортски велур, синтетичка и мрежна ткаенина горната во чипка на водоотпорен пешачење за пешачење со глуждот со акценти за шиење и преклопување. Воздушна ладилна меморија за пена од пена . чипкајте водоотпорен дизајн на подигање за пешачење за висина на глуждот. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност. Опуштено вклопување дизајн за пространа удобна вклопување. Шок апсорбира мида.

Спецификација

Избор на клиент