.

.

Меки кадифен зајачиња полнети животни со долги уво зајаче зајак велигденски цртан филм играчки кукли за деца деца роденденски подарок

Меки кадифен зајачиња полнети животни со долги уво зајаче зајак велигденски цртан филм играчки кукли за деца деца роденденски

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Меки кадифен зајаче полнети животни 12/16/20 инчи долги уво зајаче зајак велигденски цртан филм играчки кукли за деца деца роденденски подарок. Не само што е играчка која дава забавно време и го ослободува целиот стрес и загриженост, туку и оваа кадифен кукла ќе биде новоста подароци за роденден, Денот на вinesубените, Божиќниот подарок или изненадување за вашето дете или пријател .. Спецификации : . Категорија : кукли. Материјал : кадифен + полипропилен памук. Боја : кафеава/ розова/ светло розова/ сива/ зелена/ беж/ кафе/ виолетова. Облик : Зајак. Висина : 30 см/ 11.81inches; 40см/ 15,74 инчи; 50см/ 19,68 инчи. Стил : Модерен/ симпатичен/ прекрасен. Повод : Дневно/ домашна декорација/ подароци. Карактеристики : . 1. Изработено со полипропилен памук и кадифен материјал, мек и симпатичен . 2.деални подароци за деца или пријатели, исто така е одлична декорација .. Белешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и дел од ткаенини. Бојата може да биде полесна или потемна поради различниот приказ на компјутер .. Содржина на пакетот : . 1 x кадифен кукла. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина, еколошки и без чуден мирис, вграден со мек памук ПП, одлична еластичност и меки перформанси, не е лесно да се деформираат . фино шиење : работ на оваа кукла е обработен со фино процес на шиење , така што куклата нема да навој лесно и неговиот животен век ќе биде продолжен, што го прави издржлив подолго време . Боја на висина : кафеава/ розова/ светло розова/ сива/ зелена/ беж/ кафе/ виолетова . форми : The The The The Куклата усвојува прекрасни цртани филмови за животни, а овие долго на ушите зајаци изгледаат симпатично и прекрасно . Применливи прилики : Куклата може да се користи како домашни украси. Совршено за подарок за роденден/ Нова Година/ Божиќ/ в Valentубените на девојки, деца или пријатели.

Спецификација

Избор на клиент