.

.

Медот Може Да Направи Организатор 2 Во Кревет Со Џебови, Повеќе Бои

Медот Може Да Направи Организатор 2 Во Кревет Со Џебови, Повеќе Бои

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Не можете да одлучите дали ќе го прикажете или чувате вашиот нов Мед Може Да Се Врати На Училиште 2-во-1 8-Џеб Виси Организатор? Нема проблем! Изберете помеѓу два заменливи дизајни за складирање што висат за да одговараат на вашите потреби. Засилените врски за жици се прилагодуваат за безбедно прицврстување на дебели рамки за кревети или тешка закачалка! Целосно прикажување со закачување до крајот на креветот во студентската соба. Или преклопете на половина со вклучени прилепувања за чување и закачување во вашиот плакар. Вклучува 4 големи џебови за складирање и 4 џебови за средно складирање. Организирајте ги сите ваши спомени и додатоци во посебни прегради за складирање за бесплатно пронаоѓање проблеми. Прелистајте Го Медот Може Да Се Врати Во училиштето сина фланелна колекција за повеќе идеи за складирање. Карактеристики 8 џебови. 2 џебови вклучуваат мрежести акценти; 2 џебови вклучуваат размавта со ремени за тока. Копче за прицврстување за преклопување на половина за да заштедите простор. Лесно чистење со влажна крпа. Димензии : 30 "Л х 28" Ч.

Спецификација

Избор на клиент