.

.

Mediumенски пиратски кралица на костумите со големина на костуми

Mediumенски пиратски кралица на костумите со големина на костуми

DEN 1087.84
Залиха
Достапно за нарачка

Овој костум за возрасни за пиратски кралица е совршен изглед за дами кои сакаат да бидат одговорни. Направете ги вашите пријатели и непријатели да ја шетаат штицата ако се осмелат да ви ја преминат оваа Ноќта на вештерките. Со пиратски фустан, појас и капа ќе бидете најмногу привлечен пират во собата. Пиратите никогаш не излегуваат од стил. Бидете кралица оваа Ноќта на вештерките затоа што го заслужувате тоа. Затворање на влечење. Вклучува фустан, појас и капа. Не вклучува накит, меч, чизми. Совршено за забава за Ноќта на вештерките, Cosplay, конвенција, облекување или тематски забави . Завршете ја Ноќта на вештерките со најразлични додатоци, маски, перики и украси . Полиестер.

Спецификација

Избор на клиент