.

.

мажи спортски шорцеви брзо суво лажно спортска облека со две врвки еластичен струк кратки панталони за фитнес тренинг вежбање теретана џогирање пиншуи

мажи спортски шорцеви брзо суво лажно спортска облека со две врвки еластичен струк кратки панталони за фитнес тренинг вежбање

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

5", Внатрешна Страна Должина : 37.Пакетот Вклучува : 1 х Спортски Шорцеви Со својства што дишат, растегливи, ја отстрануваат влагата, шорцевите ви овозможуваат слободно да се движите.) Големина : Л, Должина На Страна : 33см/13", Половината : 76см/29,9", Колк : 114см/44,9", Внатрешна Страна Должина : 36,5 см/14,4" (Прибл.Постојат 5 големини за избор : S, M, L, XL, 2 XL. И тоа е подарок што ќе ги задоволи вашиот син, сопруг, татко и пријатели.) Големина : М, Должина На Страна : 32см/12,6", Половината : 72см/28,3", Колк : 110см/43,3", Внатрешна Страна Должина : 35,5 см/14 " (Прибл.) Големина : 2 XL, Должина На Страна : 35cm/13. Обичните шорцеви се погодни за секојдневни прилики и многу повеќе.8", Половината : 84cm/33. Постојат 5 големини за избор : S, M, L, XL, 2 XL.

Спецификација

Избор на клиент