.

.

Matzuo Snappy Minnow

Matzuo Snappy Minnow

DEN 351.20
Залиха
Достапно за нарачка

Matzuo Snappy Minnow Crankbait, злато/црна грб/портокалова стомак Matzuo Snappy Minnow : Се одликува со облечена црна никелска кука за додадена привлечност. Одлична акција за пливање и е исто така совршена за тролање. Тежина : 7/16 мл. Должина : 4 ". Длабочина : 4-8 '. Пластична конструкција.

Спецификација

Избор на клиент