.

.

Mastercraft Courser MXT LT 235 80R Оптоварување E Ply MT M Т Кал Гума Одговара: 2003-Dodge Ram Меморија Laramie, Dodge Ram RX4

Mastercraft Courser MXT LT 235 80R Оптоварување E Ply MT M Т Кал Гума Одговара: 2003-Dodge Ram Меморија Laramie, Dodge Ram RX4

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Mastercraft Courser MXTFEARTES И Бенефиции Сите временски влечни терени влечење подобрена контрола зголемена отпорност на оштетувањепрегледот Mastercraft Courser MXT е терен за кал цела сезона гума произведена за лесни камиони.Гумата промовира (повеќе..) Големина : 235/80Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Кал Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Спецификација

Избор на клиент