.

.

Маски Супер Месечината Авантура Мега Roер, Деца Играчки За Возрасти, Подароци и Подароци

Маски Супер Месечината Авантура Мега Roер, Деца Играчки За Возрасти, Подароци и Подароци

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

ПЈ Маските Супер Месечината Авантура Мегаverер е најновото возило што им помага На Пј Маските да ги фатат Ноќните негативци!  Одликувајќи се со светла и звуци, Супер Месечината Авантура Мега includesер вклучува еден 3" Катбој фигура.  Контролниот кокпит на мега Roерот може да собере До 3 ПЈ Маски 3 " фигури.  Ставете Го Катбој зад воланот додека оди на стража За Луна Девојка.  Користете го ракетниот фрлач за да ги исплашите негативците!  Креветот на Мега Roерот има паѓачки отвор за МАСКИТЕ НА ПЈ да ги стават своите заробени негативци внатре.  Потребни се 2a батерии (вклучени).  Возраст 3+ Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, ПЈ Маски Супер Месечината Авантура Мега Roер прави прекрасно изненадување!. Супер Месечината Авантура мега featuresер карактеристики светла и звуци!. Вклучува една Фигура Од 3" Катбој. Користете го паѓачкиот отвор за да ги задржите заробените негативци во задниот дел на Мегаverерот. Контролниот кокпит на мега Roер може да собере До 3 ПЈ Маски 3 " фигури внатре. Потребни се 2a батерии (вклучени). Возраст 3+.

Спецификација

Избор на клиент