.

.

Машка Зимска Природна Вклопуваат Црна Голема

Машка Зимска Природна Вклопуваат Црна Голема

DEN 527.84
Залиха
Достапно за нарачка

Направете го она што го правите подобро, дури и во зима! Нашите Луксузни Зимски Ракавици За Носење се обложени со удобна мешавина од кашмир-волна што ќе ви помогне да го победите студот и се направени од издржлива Кабрета Кожа од врвен степен за да ги издржат елементите. Нашиот патентиран дизајн на природно вклопување и анатомски систем за подлоги обезбедуваат подобрен стисок и промовираат подобра флексибилност и умешност. Мека облога за мешавина од кашмир-волна помага да се одржат рацете пријатни и топли за време на студената сезона. Подобрена мултидимензионална технологија за обвивка за повеќе удобност и флексибилност. Заострениот дизајн на прстите одговара на индивидуалната форма на вашите прсти за поприродно/поудобно вклопување.

Спецификација

Избор на клиент