.

.

Машка волфрам сатен и високо -полиран свадбен бенд - машки прстен

Машка волфрам сатен и високо -полиран свадбен бенд - машки прстен

DEN 5599.84
Залиха
Достапно за нарачка

Одржувајте го вашиот моден стил со нашиот машки волфрам 6мм сатен и висок полски свадбен бенд. Се одликува со прекрасен опсег со удобност со куполи со сребрен тон со чекор на рабови, со безвременски детали рафинирани до совршенство. Централниот опсег е полн со уникатна сатенска завршница што носи суптилен сјај на окото. Заоблениот внатрешен опсег е висок полски и прави совршен ансамбл на секоја облека за специјални прилики. Носете го овој свадбен бенд самоуверено бидејќи е отпорен на гребење и оцрни. Овој шест-милиметарски бенд во волфрам нуди сатен и високо-полски завршувања. Идеален избор за секоја пригода, без разлика дали тоа е за ноќна ноќ или редовен ден на работа, можете да го носите ова со радост и самодоверба. Мажите отпорни на гребење во волфрам од 6мм сатен и висок полски свадбен бенд. Тенок опсег од 6мм; стил на удобност. Висок полски/сатенски финиш; Совршено за облека за обична или специјална пригода. Погоден за ангажман/бенд за свадба.

Спецификација

Избор на клиент