.

.

Машка Секси Мода Мека Дише Гаќи Секси Мрежа Мраз Свила Танга

Машка Секси Мода Мека Дише Гаќи Секси Мрежа Мраз Свила Танга

DEN 79.84
Залиха
Достапно за нарачка

Машка Секси Мода Мека Дише Гаќи Секси Мрежа Мраз Свила Танга Секси Мода Мека Дише Гаќи Секси Мрежа Мраз Свила Танга Карактеристики : Материјал : Памучна Сезона : Цела Сезона Повод : Дневен Стил : Мода,Секси Жешка, мазна и удобна.Сосема Нов И Никогаш не користенкако да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сув Пакет Со Линија Вклучуваат : 1 еез Underpants Size Waist S66-76cm/25.98-29.92"M72-82cm/28.35-32.28"L78-88cm/30.71-34.65"XL84-94cm/33.07-37.01" Size : SWaist : 66-76cm/25.98-29.92"Size : MWaist : 72-82cm/28.35-32.28"Size : LWaist : 78-88cm/30.71-34.65"Size : XLWaist : 84-94cm/33.07-37.01" Табела Со Големини : Големина : С Половината : 66-76см/25,98-29,92 "Големина : М Половината : 72-82см/28,35-32,28" Големина : Л Половината : 78-88см/30,71-34,65 "Големина : XL Половината : 84-94см/33,07-37,01" КАРАКТЕРИСТИКИ И ДЕТАЛИ : гаќите се совршени за секојдневно носење и удобно. Пакетите се достапни во различни бои. ние бренд е изграден врз сила, посветеност, индивидуалност и автентичност. Перење : безбедно За Миење И сушење. Машинско перење ладно со слични бои. Само не-хлор белило кога е потребно. Падне сува ниска. Не пеглајте. Овие гаќички имаат и етикети" без возење " и етикети без ознаки. Нема да морате да се справувате со непријатно собирање од оваа лесна ткаенина!.

Спецификација

Избор на клиент