.

.

Машка пена од Скекерс Говалк сурфа е Сандал за слајд

Машка пена од Скекерс Говалк сурфа е Сандал за слајд

DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка

Забавен извајаниот стил се среќава со напредна удобност за одење во пенеите : Skechers Gowalk 5 ™ - Surf е надвор. Карактеристики лесни, одговорни ултра GO ™ амортизирање и високо-пропустлива технологија за удобност за удобност ™ за крајната удобност за одење. Скулптурирана скоро едно парче Cali Gear® Ane Band Slide Sandal Design. Ultra Go ™ амортизирање. Технологија за удобност столб ™. Обликувана Ева. АНТИ ОРДИР. Пријателски за вода.

Спецификација

Избор на клиент