.

.

Машка Кадифена Кадифена Задебелена Јакна Јакна Со Голема Големина Еднобоен Ревер Лабава Јагнешко Јакна, Црна, XL

Машка Кадифена Кадифена Задебелена Јакна Јакна Со Голема Големина Еднобоен Ревер Лабава Јагнешко Јакна, Црна, XL

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Машка Сомотска Кадифена Задебелена Јакна Јакна Со Големи Димензии Ревер Со Еднобојна Лабава Јакна Од Јагнешко Дрво ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дневен весник wearing2.It ве заштитува да се држите подалеку од студ.3.Одлично За Работа, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.It е направен од еден вид удобен материјал.Информации за производот : Сезона : Винтергендер : Менокација : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Шема На Памучна Мешавина : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Coat Size Bust Sleeve Shoulder Lengthm120cm/47.24"68cm/26.77"50cm/19.69"78cm/30.71"L130cm/51.18"69cm/27.17"52cm/20.47"80cm/31.50"XL140cm/55.12"70cm/27.56"54cm/21.26"82cm/32.28"XXL150cm/59.06"71cm/27.95"56cm/22.05"84cm/33.07" Size : MBust : 120cm/47.24"Sleeve : 68cm/26.77"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 78cm/30.71"Size : LBust : 130cm/51.18"Sleeve : 69cm/27.17"Shoulder : 52cm/20.47"Length : 80cm/31.50"Size : XLBust : 140cm/55.12"Sleeve : 70cm/27.56"Shoulder : 54cm/21.26"Length : 82cm/32.28"Size : XXLBust : 150cm/59.06"Sleeve : 71cm/27.95"Shoulder : 56cm/22.05"Length : 84cm/33.07" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 120см/47,24" Ракав : 68см/26,77" Рамо : 50см/19,69" Должина : 78см/30,71"Големина : Л Биста : 130см/51,18" Ракав : 69см/27,17" Рамо : 52см/20,47" Должина : 80см/31,50"Големина : Xl биста : 140cm/55.12" ракав : 70cm/27.56" рамо : 54cm/21.26" должина : 82cm/32.28"големина : xxl Биста : 150cm/59.06" ракав : 71cm/27.95" рамо : 56cm/22.05" должина : 84cm/33.07" модерен дизајн : стилски Дизајн Што ќе направи да изгледате покул. Прекрасно Палто И Јакна : тоа може да ве докаже од студено време. Мек И Издржлив Материјал : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Добар Подарок : ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Спецификација

Избор на клиент