.

.

Машка дозвола за долна облека за машки модни боксери шорцеви мрежи што дишат секси под -панталони

Машка дозвола за долна облека за машки модни боксери шорцеви мрежи што дишат секси под -панталони

DEN 351.68
Залиха
Достапно за нарачка

Машки модни боксери шорцеви мрежи што дишат секси под -панталони Карактеристики : 1. Тоа е добар подарок за вашиот lубовник, семејство и вашиот пријател 2. Ткаенина, полна со дишење Производ Информации : Пол : Менсматеријал : 80%полиестер+20%спандексптерн Тип : Solid Style : Casual, Fashion, Oppation Fit : Fit ture to sighthow : hand achind ладно, виси или линија суво што добивате : 1 компјутер мажи Големина на долна облека : M Големина. Големина : L Големина. Големина : XL Големина : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 половината : 82-88cm/32.28-34.65 ''. Големина : XXL Големина. Дневно носење . Удобно вклопување : Беспрекорен дизајн гарантира дека овие брифинзи непречено се вклопуваат против вашата кожа без никаква иритација или непријатност . Функционална торбичка : торбичката обезбедува дополнителна поддршка и простор за вашите топки, обезбедувајќи максимална удобност и заштита за време на физичката активност . Стилски дизајн : Овие модни боксери имаат модерен дизајн кој изгледа одлично и ве одржува да се чувствувате уверени . разноврсна употреба : совршена за секојдневно носење, овие памучни боксери се погодни за мажи од сите возрасти и можат да се носат за секоја пригода.

Спецификација

Избор на клиент