.

.

Марвел Основни Црн Пантер Акција Слика

Марвел Основни Црн Пантер Акција Слика

DEN 159.52
Залиха
Достапно за нарачка

Со остри канџи и очите поставени на неговата цел, Црниот Пантер е подготвен да се нафрли.Децата можат да се преправаат дека се херој во нивната колекција супер Херој На Марвел и супер Негативец и да замислат супер битка за вековите! Оваа 6-инчна фигура има класичен дизајн и стајлинг, така што децата можат да замислат сцени од Универзумот На Марвел што се случуваат непосредно пред нивните очи! Играчки Фигури, Црн Пантер, Возраст 4+. 4+. Вклучува : слика. Со канџите и очите поставени на неговата цел, Црниот Пантер е подготвен да се нафрли. Веб-страницата не е достапна на сите јазици. Тел. 01-800-7-12-62-25. Произведено во Виетнам.

Спецификација

Избор на клиент