.

.

Марсела Стоунвер Сет За Вечера, Тиркизна Баум

Марсела Стоунвер Сет За Вечера, Тиркизна Баум

DEN 1903.84
Залиха
Достапно за нарачка

Марсела 16 Парче Каменина Прибор За Јадење Поставен Во Тиркизна боја додава забавен и софистициран амбиент на сите ваши потреби за вечера. Овој комплет вклучува 4 чинии, 4 чинии за вечера, 4 чаши и 4 чинии за салата/десерт, што нуди услуга од 4. Секое парче е машина за миење садови и микробранова печка безбедно правење по вечерата исчисти ветре! Каменина. Безбедна машина за миење садови, безбедна За Микробранова Печка. 4 Чинии За Житни Култури/Сите Намени, 4 Чинии За Вечера, 4 Чаши, 4 Чинии За Салата/Десерт. Целосен Сет. Услуга За 4. Круг. 4 парчиња секој : 11 "ВЕЧЕРА 8" САЛАТА 5 "х 3" САД 19,5 МЛ КРИГЛА. МАРОК16.

Спецификација

Избор на клиент