.

.

Мармонт Хил Гроздобер благословен од Филис Харис Рамка за сликање на уметноста, 12,0 1,5

Мармонт Хил Гроздобер благословен од Филис Харис Рамка за сликање на уметноста, 12,0 1,5

DEN 2601.60
Залиха
Достапно за нарачка

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција од Филис Хариспрофесионално врамена и монтирана на архивата без киселина, мат Мармонт Хил, печатени врамени уметнички отпечатоци, од Филис Харис : ГИКЕР со врвен квалитет на архивата хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Филис Харис. Професионално врамени и монтирани на архива без киселина. Висококвалитетна, издржлива, не-воена рамка. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Потписот на уметникот од предната страна.

Спецификација

Избор на клиент