.

.

Mario® Castelvetrano цели маслинки 6. мл. Тегла

Mario® Castelvetrano цели маслинки 6. мл. Тегла

DEN 89.28
Залиха
Достапно за нарачка

Маслинките на Марио Цели Кастеветрано во тегла 6,7oz ви се донесуваат од сончевата клима на Италија. Нивниот уникатен вкус на месарка и јасна текстура се пријатно толпа. Маслиновите на Castelvetrano им се допаѓаат на сите и се совршени да се воведат како ново искуство за вашите пријатели и семејство. Свежа зелена боја, благ крем путер вкус со совршена криза. Производ на Италија. Без глутен. Не ГМО. Маслинки од целото кастевелтрано. 6,7 ул тегла.

Спецификација

Избор на клиент