.

.

Манор парк модерна цврста еукалиптус отворено кафе, кафеава

Манор парк модерна цврста еукалиптус отворено кафе, кафеава

DEN 1199.84
Залиха
Достапно за нарачка

Работи во топли летни утра со модерна цврста маса за кафе на Манор Парк. Пространа таблета со таблета нуди многу простор за бранч со пријателите, или да ги кренете нозете со убаво шолја кафе. Вклучени нозе го заземаат парчето во модерен стил, за да можете без напор да го надградите секој двор или палуба. Цврстата градба на дрво од еукалиптус е природно гниење, штетници и отпорни на временски услови, и лесно може да се одржува со додавање на масло од тврдо дрво по потреба за да го задржите вашето парче во форма на врвот за следните години. Пар со други парчиња во колекцијата на отворено за да го направите вашиот отворен простор вашето омилено место за да бидете. Модерен стил. Кафеава завршница. Нозете во стил на вретено додаваат модерен стил. Слабена таблета се спротивставува на нечистотијата и истурените. Гниење, штетници и градење отпорни на временски услови. Направено од одговорно извори цврсто еукалиптус дрво. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Собрани димензии : 12 "H x 46" L x 22 "W. Пакувани димензии : 5" H x 49 "L x 26" W.

Спецификација

Избор на клиент